KONUMUZ ÜRÜN TANITIMI: DERMADOLİN

22 Eylül 2014 Pazartesi

Pazartesiden herkese günaydın :)
Bugün konumuz Dermadolin ve ürünleri arkadaşlar. 1982 yılında şampuan üretimiyle başlayan ve devamında vücut nemlendiricisi ve cilt ürünleriyle devam eden bir marka.

Sloganlarıysa: "Yerli malı yurdun malı!!"
Herkes onu kullanmalı değil mi ama :)

Ar-Ge desteğini BASF'tan olan ürünleri bir inceleyelim:


 Yukarıda gördüğünüz fotoğrafta Ceradolin vücut nemlendiricileri ve Seranem saç ve vücut şampuanları bulunuyor.
Detaylı inceleyelim mi?Ceradolin yağ bazlı nemlendirici -el, yüz ve vücut için uygun-


Yağ bazlı olan bu ürünün en önemli özelliği, "çok kuru ciltler" için üretilmiş. Gördüğünüz gibi lazer- peeling sonrası veya ekzama olan ciltler için birbir. Tam kış gelirken bu ürün çok iyi oldu. Soğuk sıcak etkisinden benim ellerim bazen yara bile oluyor, vücudumuz da aynı etkiye maruz kalıyor tabi. Günde iki sürülmesi uygundur. Bir de güneşten sonra tercih edilmesi gereken bir ürün.Her saç tipine uygun olan bu şampuanı bir kaç keredir kullanıyorum ve benim fark ettiğim etkisi şu oldu. Benim saçlarım dalgalı ancak gördüğü işlemden dolayı dalgaları belirgin olmuyor genelde, şampuanı ilk kullandığım andan itibaren dalgaları daha belirgin ve doğal. Ha bir de ertesi gün saçımda ağırlık olmuyor :) 
Gittiğim her cildiye beni kozmetiklerden aldığımız duş jellerine karşı uyardıktan sonra kullanması hoşuma gitse de vazgeçmiştim, çok fazla kimyevi madde barındırıyor. Malum sabun da kurutuyor, kaldı ki sabunların da doğallığına güvenilmiyor artık. O yüzden bu ürün bana çok iyi geldi :) Memnun da kaldım.

Son tanıtacağım ürünse Ceradolin su bazlı nemlendirici. Bu ürünün Ceradolin yağ bazlı nemlendirici "çok kuru ciltler" için iken "kuru ciltler" için üretilmiş olması. Nemlendirici özelliği güçlü olmakla birlikte yağ bazlı nemlendiriciye göre daha azdır. Yani cildinizin nem ihtiyacına göre seçim yapmalısınız.


Dış etkenlerden yıpranmış, soğuk ve sıcağa maruz kalmış el, yüz ve vücudunuza uygulayabilir. Bu işlem lazer-peeling sonrası için de uygundur. Lazer sonrası kullanımına uygun olan bu Ceradolin nemlendiriciler bizler için ayrıca iyi oldu :)

Cildimize uyguladığımız nemlendiriciler için kısa bir hatırlatma: Cildiniz ıslakken, özellikle duştan sonra kurumadan sürerseniz cildiniz nemi daha iyi emecek ve cildinizde kremin vıcık vıcık etkisi kalmayacak.

 Evet kızçeler Dermadolin ve ürünleri Ceradolin ve Seranem hakkında hap bilgileri sizlere verdim. Sadece eczanelerde satılması da güven verici. Detaylı bilgi ve Dermadolin web sitesini ziyaret için tık tık


Paylaşmak Güzeldir!

2 yorum:

 1. öncelikle yerli bu kadar iyi bi markamız olması beni mutlu ediyor açıkçası :)) bende su bazlı ceradolin losyonunu ve seranem bakım şampuanını kullanıyorum losyonu eczacı tavsiyesi ile almıştım iyi ki almışım elim yüzüm pamuk gibi oldu +kimyasal maddeler içermiyor olması çok önemli losyondan sonra seranem şampuanı da kullandım saçım çok daha rahat şekil aldı daha parlak oldu şiddetle tavsiyemdir ayrıntılar için inceleyebilirsiniz
  ->http://www.dermadolin.com.tr/urunler/detay/ceradolin-nemlendirici-krem

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nemlendirici kremlerinden ben de çok memnunum ve iç rahatlığıyla herkese öneriyorum:)

   Sil

Blogger Widget