MAC STROBE CREAM ÜRÜN İNCELEMESİ

22 Mart 2016 Salı

Merhaba :)
Uzun bir aradan sonra.. Hep ara vermeyeceğim deyip hep de veriyorum malesef. Ama yine de bloğuma tıklamaktan vazgeçmeyenlere sonsuz teşekkür ediyorum.
Bugün Mac Strobe Cream hakkında bir post hazırlıyorum. Ne zamandan beri yazmak istediğim bir yazı, uygun ışıklı bir ortam bulup fotoğraf çekebildim nihayet.
Aslında yayınlarım bu yüzden aralıklı oluyor. Gündüz saatlerinde işyerinde olduğum için fotoğraf çekemiyorum hafta sonları da dersanede olduğumdan haftanın yedi günü doluyum malesef. Akşamları da malum fotoğraf kalitesi mutlaka düşüyor.
Gelelim konumuza. Son zamanlarda glowy makyaj çok revaçta malum. Makyajda ıslak, ışıltılı görüntüyü ben de çok sevenlerdenim. Mac Strobe Cream'i de bu özelliğinden dolayı satın aldım.
Bu ürün yüzün tamamına, tek başına veya bb, cc krem, fondötene karıştırılarak uygulanabilen bir ürün. Ciltte parlak, ışıltılı, aydınlık, doğal bir görüntü vermeyi amaçlıyor. Ben de makyaj yapmaktan hoşlanmasam da aydınlık görüntüyü çok sevdiğimden gerekirse sadece Mac Strobe Cream'i uygulayıp çıkarım düşüncesiyle aldım.
Peki istediğim verimi aldım mı? Açıkçası hayır. İlk başta verdiği o ıslak, temiz ve aydınlık görüntü sonrasında kayboluyor. Bir de benim cilt tipim, yağlıya dönük karma olduğundan mıdır bilmem ama yüzümde hep bir ağırlık hissi oluşturuyor. Veya bazen vıcık vıcık hissediyorum. Kimi zaman tek başına uygulayıp üzerine belki allık sürdüm, kimi zaman da bb, cc kremlerle karıştırıp sürdüm. Ancak benim için ürünün varlığı yokluğu bir bir görüntü oluştu, verdiği ağırlık hissi de cabası. Daha önce burada paylaştığım Pure Beauty CC Cream istediğim görüntü açısından çok daha memnun kaldığım ürün.
Ne var ki ürünü önermiyorum diyemem yine de. Çünkü pek çok yorumlardan gördüğün kadarıyla çok beğenilen bir ürün. Belki benim cilt tipimle uyuşmadı, veya beklentim farklıydı bilemiyorum. Ancak yine de satın almadan önce eğer mümkünse MAC mağazalarından numunesi isteyin ve deneyip öyle karar verin.
Ürünün uygulanmadan önceki ve uygulandıktan sonraki görüntülerini paylaşabilmek adına elimin üzerinde swatchladım.

Burada elimin üzerinde herhangi bir ürün yok


Ürün gördüğünüz gibi kremsi bir yapıda, hatta biraz daha hafif bir kıvamı var
Elmin üzerine sağ kısma uyguladım

 Gördüğünüz gibi sağ kısımda bir ışıltı, aydınlık ve ıslak görüntü var.


 Net anlaşılması için bir kaç görüntü paylaşıyorum


Gördüğünüz gibi MAC Strobe Cream uyguladığım kısım ve uygulamadığım kısım arasındaki fark oldukça net. Buna rağmen neden memnun değilsin diyeceksiniz belki ama yüzüme uyguladığımda hem bukadar belirgin olmuyor, hem de bir süre sonrasında o aydınlık görüntü kalmıyor malesef.
Ben bu ürün bittikten sonra tekrar satın almayı düşünmüyorum. Glowy görüntü vermeyi amaçlayan farklı ürünleri deneyeceğim.
Peki sizlerin Mac Strobe Cream hakkında düşünceniz nedir? Bu ürünü kullanıyor musunuz veya düşünüyor musunuz? Memnun musunuz, yoksa değil misiniz?

Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.


Sevgiler :)Paylaşmak Güzeldir!

10 yorum:

 1. bende mac strobe u deneyip gereksiz olduğunu düşünmüştüm sonra indirimde loreal lumi magic satın aldım, hem çok başarılı hem fiyatı uygun bi bakın isterseniz ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Loreal Lumi Magic'i duymuştum evet ilk fırsatta alıyorum o halde,
   Öneri ve yorum için teşekkürler :)

   Sil
 2. Bir sabitleyici kullanırsanız belki daha uzun süre yüzünüzde kalabilir. :)
  Blogunuzu takibe aldım
  http://madamevanille.blogspot.com.tr/
  Ben de beklerim, sevgilerle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, dediğin gibi bir de MacFix+ ile deneyeceğim
   Tavsiye için teşekkürler :)
   Hemen geliyorum ben de

   Sil
 3. MAC ürünleri öyle ucuz ürünlerde değiller.Alıp memnun kalmayınca üzülüyor insan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah hele onca güzel Mac ruju varken bu ürünü almış olmak :)

   Sil
 4. Merhaba ben blog yorum etkiliğinden geliyorum,sizi takip ettim.
  Bana da beklerim,sevgilerle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Saliha hanım
   Ben de geliyorum :)
   Sevgiler

   Sil

Blogger Widget